Hoeveel heb je nodig en wat koop je?
Je kiest 3 recepten uit en gaat kijken hoeveel je nodig hebt als je er 5 van gaat maken (bijvoorbeeld 5 koffiebroodjes).
Hierna ga je kijken wat je gaat kopen en bij welke winkel. Je geeft aan hoeveel je krijgt en hoeveel een product kost. Bijvoorbeeld 1 liter melk (hoeveel) voor 1,50 euro (hoe duur).