Les 16 Verwerkingsfase

Welkom bij Nederlands
Vandaag: verdiepingsopdrachten
1 / 15
suivant
Slide 1: Diapositive

Cette leçon contient 15 diapositives, avec diapositives de texte.

Éléments de cette leçon

Welkom bij Nederlands
Vandaag: verdiepingsopdrachten

Slide 1 - Diapositive

Lesprogramma
- vorige les bespreken (1 minuut);
- lesdoel doornemen (1 minuut);
- werkvorm met de verdiepingsopdrachten in groepjes (10 min);
- verdiepingsopdracht kiezen en werken aan de opdracht (+/-  25 min);
- evaluatie (5 minuten); 
- afsluiting (1 minuut).

Slide 2 - Diapositive

Lesdoelen
1. Aan het einde van de les heb je een verdiepingsopdracht uitgekozen.

2. Aan het einde van de les kun je in eigen woorden omschrijven wat de verwerkingsopdracht inhoudt.

3. Aan het einde van de les heb je gewerkt aan je verdiepingsopdracht.








Slide 3 - Diapositive

Vorige week

Slide 4 - Diapositive

Introductie 

1. Maak groepjes van vier. 
2. Bespreek met elkaar de opdracht. 

Na acht minuten: 
Eén leerling mag de opdracht vertellen aan de klas. 
timer
8:00

Slide 5 - Diapositive

Pagina 2 

Slide 6 - Diapositive

Opdracht 1 

Slide 7 - Diapositive

Opdracht 2

Slide 8 - Diapositive

Opdracht 3

Slide 9 - Diapositive

Pagina 4 

Slide 10 - Diapositive

Welke opdracht willen jullie?
Opdracht 1: 3 momenten anders/hetzelfde beschrijven

Opdracht 2: sociogram maken

Opdracht 3: brief naar de hoofdpersoon 

Opdracht 4: hoofdpersoon over tien jaar

Slide 11 - Diapositive

Aan de slag
Wat: je gaat aan de slag met de verdiepingsopdracht die je hebt gekozen. 

Hoe: individueel, maar je mag met elkaar overleggen. 

Hulp nodig? 
Vraag eerst elkaar. Kom je er. dan niet uit. Vraag je KOO. 

Klaar?
Je mag je opdracht in je eigen fictiedossier zetten. Je mag alvast op bij Jeugdbibliotheek.nl kijken wat je een leuk boek lijkt. Misschien ben je wel geïnspireerd door een ander. 
timer
7:00
Tijd:

Slide 12 - Diapositive

Evaluatie 


Slide 13 - Diapositive

Lesdoelen
1. Aan het einde van de les heb je een verdiepingsopdracht uitgekozen.

2. Aan het einde van de les kun je in eigen woorden omschrijven wat de verwerkingsopdracht inhoudt.

3. Aan het einde van de les heb je gewerkt aan je verdiepingsopdracht.








Slide 14 - Diapositive

Volgende les

Slide 15 - Diapositive