Qu'est-ce que LessonUp
Rechercher
Canaux
aiToolsTab
Connectez-vous
S'inscrire
‹
Revenir à la recherche
Powercollege 14_nabeschouwing
PC 5 Nabeschouwing
In deze nabeschouwing ga je de kostprijs per product uitrekenen.
Maar om de vaste kosten te weten moet je eerst de afschrijvingskosten uitrekenen.
Bekijk goed het voorbeeld van de ijsjesfabriek, zodat jij zelf de opdracht kunt maken voor de hamburgerfabriek.
1 / 10
suivant
Slide 1:
Diapositive
Maatschappijwetenschappen
Middelbare school
vmbo k, g, t, mavo
Leerjaar 4
Cette leçon contient
10 diapositives
, avec
quiz interactif
et
diapositives de texte
.
La durée de la leçon est:
30 min
Commencer la leçon
Partager
Imprimer la leçon
Éléments de cette leçon
PC 5 Nabeschouwing
In deze nabeschouwing ga je de kostprijs per product uitrekenen.
Maar om de vaste kosten te weten moet je eerst de afschrijvingskosten uitrekenen.
Bekijk goed het voorbeeld van de ijsjesfabriek, zodat jij zelf de opdracht kunt maken voor de hamburgerfabriek.
Slide 1 - Diapositive
Slide 2 - Diapositive
Slide 3 - Diapositive
Slide 4 - Diapositive
Slide 5 - Diapositive
Slide 6 - Diapositive
Big King
Big King maakt lekkere vette ongezonde Hamburgers
Ze huren een bedrijfspand voor 9600 euro per jaar
Ze hebben 1 grote keukeninstallatie van 50.000 euro
De restwaarde van de keukeninstallatie is 10.000 euro
De economische levensduur van de keuken is 5 jaar.
Slide 7 - Diapositive
Big King
Om 2000 hamburgers te maken zijn de volgende ingredienten nodig:
500 kilo gehakt voor 1250 euro
40 kilo kaas voor 200 euro
2000 broodjes voor 200 euro
speciale Big King saus voor 50 euro
groente (tomaat, augurk en komkommer) samen 100 euro
Slide 8 - Diapositive
Opdrachten
A. Bereken de kostprijs van 1 Big King hamburger, als er 6.000 hamburgers worden gemaakt
B. Bereken de kostprijs van 1 Big King hamburger, als er 8.000 hamburgers worden gemaakt
C. Bereken de kostprijs van 1 Big King hamburger als er 9.000 hamburgers worden gemaakt
Maak je uitwerkingen op papier. Maak foto's van je berekeningen met uitkomst! Lever deze foto's in op de volgende slide (fotovraag).
Slide 9 - Diapositive
Slide 10 - Question ouverte
Plus de leçons comme celle-ci
3.1 Wat zijn de kosten?
January 2019
-
60 diapositives
Economie
Middelbare school
vmbo t
Leerjaar 4
Eieren voor je geld
Leerjaar 4 Economie Hst 3 paragraaf 1 Wat zijn de kosten?
November 2022
-
10 diapositives
Economie
Middelbare school
vmbo b
Leerjaar 4
3.3 Wat betaalt de consument?
November 2018
-
35 diapositives
Economie
Middelbare school
vmbo k
Leerjaar 4
Eieren voor je geld
Leerjaar 4 Economie hst 3 Quizzz
December 2022
-
17 diapositives
Economie
Middelbare school
vmbo b
Leerjaar 4
Verhoudingen, 2F
January 2022
-
11 diapositives
Rekenen
Middelbare school
vmbo, mavo, havo, vwo
Leerjaar 2-4
SCORE Rekenen vo/mbo
3.2 Hoeveel levert het op?
October 2018
-
44 diapositives
Economie
Middelbare school
vmbo t
Leerjaar 4
Eieren voor je geld
3.2 Winst of verlies?
October 2018
-
39 diapositives
Economie
Middelbare school
vmbo k
Leerjaar 4
Eieren voor je geld
Leerjaar 4 Economie hst 3 Quizzz
September 2022
-
15 diapositives
Economie
Middelbare school
vmbo b
Leerjaar 4