Qu'est-ce que LessonUp
Rechercher
Canaux
aiToolsTab
Connectez-vous
S'inscrire
‹
Revenir à la recherche
Les 6: Afronden Module "De Slinger"
Wat doe je bij science?
Experimenten (proefjes) uitvoeren
Samenwerken
Presenteren van resultaten
1 / 18
suivant
Slide 1:
Diapositive
Science
Middelbare school
vmbo g, t, havo, vwo
Leerjaar 1
Cette leçon contient
18 diapositives
, avec
quiz interactifs
et
diapositives de texte
.
La durée de la leçon est:
90 min
Commencer la leçon
Partager
Imprimer la leçon
Éléments de cette leçon
Wat doe je bij science?
Experimenten (proefjes) uitvoeren
Samenwerken
Presenteren van resultaten
Slide 1 - Diapositive
Welkom
Zoek
rustig een plekje waar je het bord goed kunt zien!
(max. 6 leerlingen per "eiland")
Geef jezelf en de ander voldoende ruimte
Pak
je spullen:
Laptop opstarten, (aansluiten op stopcontact mag)
Ga naar onze Class Notebook omgeving
Slide 2 - Diapositive
Wat gaan we doen?
Terugkijken Module 3 "De Slinger"
Resultaten bespreken
Resultaten presenteren
Afronden eerdere modules (zelfstandig)
Slide 3 - Diapositive
Wat doe je bij science?
Experimenten (proefjes) uitvoeren
Samenwerken
Presenteren van resultaten
Slide 4 - Diapositive
Volgorde onderzoek doen:
Onderzoeksvraag
?
?
Waarnemingen
?
timer
1:00
Slide 5 - Diapositive
Volgorde onderzoek doen:
Onderzoeksvraag
Hypothese
Werkwijze
Waarnemingen
Conclusie
Slide 6 - Diapositive
Heb je je onderzoek volgens deze volgorde gedaan?
NEE
JA
Slide 7 - Sondage
Leerdoelen van Module 3 "De Slinger":
Je kunt een
slingeropstelling
bouwen.
Je kunt bepalen welke
grootheden invloed op je slingertijd
hebben.
Je kunt bepalen van welke
meetbare eigenschap
de slingertijd afhankelijk is.
Slide 8 - Diapositive
Invloed grootheden op slingertijd
Experiment 1:
Massa
Experiment 2:
Uitwijking
Experiment 3:
Slingerlengte
Slide 9 - Diapositive
Experiment 1:
Massa
Onderzoeksvraag
Hypothese
Werkwijze
Resultaten & Waarnemingen
Conclusie
Slide 10 - Diapositive
Conclusie Experiment 1:
Slide 11 - Question ouverte
Experiment 2:
Uitwijking
Onderzoeksvraag
Hypothese
Werkwijze
Resultaten & Waarnemingen
Conclusie
Slide 12 - Diapositive
Conclusie Experiment 2:
Slide 13 - Question ouverte
Experiment 3:
Slingerlengte
Onderzoeksvraag
Hypothese
Werkwijze
Resultaten & Waarnemingen
Conclusie
Slide 14 - Diapositive
Conclusie Experiment 3:
Slide 15 - Question ouverte
Van welke meetbare eigenschap is de slingertijd afhankelijk?
A
Massa
B
Slingerlengte
C
Uitwijking
Slide 16 - Quiz
Conclusie
De slingertijd is
wel
afhankelijk van de slingerlengte en
niet
van de massa en uitwijking!
Hoe korter de slinger hoe kleiner de slingertijd.
Slide 17 - Diapositive
Presenteren
Onderzoeksvraag:
Van welke meetbare eigenschap is de slingertijd afhankelijk?
Hypothese:
Werkwijze
:
Hoe ga je dat doen?(alle 3 grootheden meenemen)
Resultaten & Waarnemingen:
Hoe ga je deze presenteren? (bv. tabel, grafiek etc)
Conclusie:
Groepen: max. 6 leerlingen per "eiland" > verdeel de taken
timer
30:00
Slide 18 - Diapositive
Plus de leçons comme celle-ci
wetenschappelijk onderzoek opzetten (herhaling van 4V)
July 2025
-
19 diapositives
Biologie
Middelbare school
havo
Leerjaar 4
Introductie wetenschappelijk onderzoek
July 2025
-
18 diapositives
Biologie
Middelbare school
havo
Leerjaar 4
4V H3 Wetenschappelijk onderzoek: 3.1 en 3.2
July 2025
-
27 diapositives
Biologie
Middelbare school
vwo
Leerjaar 4
Gedragsstudie 2: Resultaten en Conclusie
May 2023
-
11 diapositives
Biologie
Middelbare school
havo, vwo
Leerjaar 1
3.2 wetenschappelijk onderzoek + po Blijdorp klassikaal
July 2025
-
19 diapositives
Biologie
Middelbare school
havo
Leerjaar 4
Practicum osmose + 3.2 Gegevens verzamelen
July 2025
-
17 diapositives
Biologie
Middelbare school
vwo
Leerjaar 4
4H Afr. H5 + herh. H7
July 2025
-
8 diapositives
Biologie
Middelbare school
havo
Leerjaar 4
4V Practicum Osmose + 3.2 Onderzoek
July 2025
-
18 diapositives
Biologie
Middelbare school
vwo
Leerjaar 4