Jelle is jarig. Hij trakteert de klas op muffins. Ieder pak met 5 muffins kost 3 euro. Er zitten 30 kinderen in de klas. Reken uit hoeveel Jelle moet betalen.
30 kinderen : 5 muffins = 6
Hij heeft 6 pakken nodig.
Ieder pak kost 3 euro
3 euro x 6 pakken = 18 euro