Les 3, periode 5

Organiseren van Evenementen
Leerjaar 2, periode 5.
2023 - 2024


Les 3
1 / 12
volgende
Slide 1: Tekstslide
OveMBOStudiejaar 2

In deze les zitten 12 slides, met tekstslides.

Onderdelen in deze les

Organiseren van Evenementen
Leerjaar 2, periode 5.
2023 - 2024


Les 3

Slide 1 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies

MENU VAN DE DAG
  • Inchecken
  • Lesdoel
  • Theorie
  • WORK, WORK WORK.. 

Slide 2 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies

HOE ZITTEN WE ERB(L)IJ?



Mocht je nu kunnen reizen, waar zou je dan heen willen en waarom?












Voorbeeld van emoties

Slide 3 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies

DOELEN VAN VANDAAG!
Aan het einde van de les:

  • ben je in staat om de hoofdstukken 'sportspecifieke doelgroep', 'organisatievorm', 'vragen, behoeften doelgroep', 'doelstelling' en 'activiteiten'  te schrijven aan de hand van de invulhulp


Werk aan de winkel dus.
IK DIEN ALS COACH, INSPIRATOR, GESPREKSPARTNER, MENTOR, BEGELEIDER.
STEL DUS VRAGEN!!!

Slide 4 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies

PERIODEDOELEN
Wat is ook alweer het doel van 
deze periode?!

Jip-en-Janneke:
Na periode 5 zijn jullie hebben jullie het
planningsverslag en voorbereidend 
draaiboek tot het hoofdstuk 'medewerkers',
'vrijwilligers' voldoende opgesteld.

Slide 5 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies

ALS HET GOED IS ... :
Hebben jullie het volgende af:

  • Bepaald en besproken met de begeleider waar en wat voor evenement jullie willen gaan doen.
  • inleiding + doelgroep analyse algemeen
  • Nagedacht over doel van je evenement + brainstorm sessie gehad

Slide 6 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies

SPORTSPECIFIEKE ANALYSE
Schrijven van de:
SPORTSPECIFIEKE ANALYSE

Als je naar je groep kijkt:
  • wat moeten ze minimaal kennen of kunnen om deel te nemen aan jouw evenement?

B.v. Basketbaltoernooi

Slide 7 - Tekstslide

Missie = doel van de vereniging;
visie = hoe ga je dit doel bereiken!

b.v.: missie: groen en duurzaam rendabel sporters op de markt brengen. --> via persoonlijke leerroutes.


ORGANISATIEVORM
Schrijven van de organisatievorm

Als je naar je evenement kijkt:
  • Wat is dan een geschikte organisatievorm?
  • Waarom past deze organisatievorm bij jouw doelgroep?

B.v. klokopschuifsysteem: omdat er net zoveel activiteiten als groepen zijn; is een toernooi zonder winnaar, maar gaat om ervaren van verschillende sporten.

Slide 8 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies

VRAGEN / BEHOEFTEN
Schrijven van de vragen, behoefte doelgroep

Als je naar je evenement kijkt:
  • Wat is de reden dat jij dit evenement gaat geven?
  • Wat wil je jouw deelnemers leren / bijbrengen? Maar vooral... WAAROM WILLEN JOUW DEELNEMERS AANWEZIG ZIJN?

Slide 9 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies

ONTSPANNEN MAAR
timer
5:00

Slide 10 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies

2-TALLEN MAAR! (3)
Werk in 2-tallen de volgende hoofdstukken uit:

'sportspecifieke doelgroep', 'organisatievorm', 'vragen, behoeften doelgroep', 'doelstelling' en 'activiteiten'

Werk effectief en efficient. We werken vandaag in blokken van 20 min.

Slide 11 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies

... EN VOLGENDE WEEK DAN?!
Les 4: 
  • Je hebt de hoofdstukken 'sportspecifieke doelgroep', 'organisatievorm', 'vragen, behoeften doelgroep', 'doelstelling' en 'activiteiten' af.
  • Het is duidelijk waar en wanneer jullie je evenement gaat geven.


Zorg ervoor dat je bij bent. Wanneer je je niet aan deze planning houdt, loop je achter!!


Slide 12 - Tekstslide

Deze slide heeft geen instructies