• Wat is LessonUp
  • Lesbibliotheek
  • Kanalen
  • aiToolsTab

Zoeken

Verfijn je zoekresultaten

Wiskunde
Kies schooltype
Kies niveau
Kies leerjaar
Kies land
Lessen
Lesplannen?Wat is dit?
Lesplannen zijn complete en interactieve lespakketten, opgebouwd uit LessonUp-lessen, extra informatie en/of lesmaterialen.

Lesplannen zijn bedoeld voor docenten en kunnen niet met leerlingen worden gedeeld.

147 lesplannen Wiskunde

Op zoek naar interactief lesmateriaal Wiskunde? Bekijk hier de online lesplannen Wiskunde van andere docenten.

Lesplan met 3 lessen
Hoe werk je het beste met AI?
Deze lessenreeks gaat in op vragen als 'Hoe werkt (generatieve) AI?', 'Hoe krijg je het beste antwoord op je vraag?' en 'Wat kan er mis gaan met (generatieve) AI?Opbouw van de lessenserieDeel 1 gaat in op hoe een (generatieve) AI zoals ChatGPT werkt. Leerlingen doorlopen zelf de stappen van een simpel algoritme. In deel 2 gaan leerlingen aan de slag met het goed formuleren van hun prompts.In deel 3 worden de gevaren van AI belicht en wordt er gekeken naar ethiek. Gebruik van de lessenserieDe drie lessen kunnen worden gegeven als lessenserie, maar ook als losse lessen.
InformaticaInformatiekunde+8Middelbare schoolhavo, vwoLeerjaar 1-6
Deel 1 - hoe werkt het?
Deel 2 - prompting
Deel 3 - gevaren en ethiek
Lesplan met 12 lessen
Themaweek 24-25 Gezondheid
BurgerschapMentorles+1PraktijkonderwijsLeerjaar 1-5
maandag - Fysieke gezondheid - theoretische les
maandag - Fysieke gezondheid - praktische les
dinsdag - mentale gezondheid - theoretische les
Lesplan met 3 lessen
Hoe werk je het beste met AI?
Deze lessenreeks gaat in op vragen als 'Hoe werkt (generatieve) AI?', 'Hoe krijg je het beste antwoord op je vraag?' en 'Wat kan er mis gaan met (generatieve) AI?Opbouw van de lessenserieDeel 1 gaat in op hoe een (generatieve) AI zoals ChatGPT werkt. Leerlingen doorlopen zelf de stappen van een simpel algoritme. In deel 2 gaan leerlingen aan de slag met het goed formuleren van hun prompts.In deel 3 worden de gevaren van AI belicht en wordt er gekeken naar ethiek. Gebruik van de lessenserieDe drie lessen kunnen worden gegeven als lessenserie, maar ook als losse lessen.
InformaticaInformatiekunde+8Middelbare schoolhavo, vwoLeerjaar 1-6
Deel 1 - hoe werkt het?
Deel 2 - prompting
Deel 3 - gevaren en ethiek
Lesplan met 12 lessen
Themaweek 24-25 Gezondheid
BurgerschapMentorles+1PraktijkonderwijsLeerjaar 1-5
maandag - Fysieke gezondheid - theoretische les
maandag - Fysieke gezondheid - praktische les
dinsdag - mentale gezondheid - theoretische les
Lesplan met 10 lessen
Hoe zat het ook alweer?
Een aantal lessen waarin met de leerlingen een aantal reken en wiskundezaken worden herhaald. De lessen kunnen gebruikt worden om deze onderwerpen weer onder de aandacht te brengen. En om te zien wat ze wel of nog niet weten.
Tot de Macht WeetjesWiskundeMiddelbare schoolvmbo, mavo, havo, vwoLeerjaar 1-6
Rekenregels/-volgorde
rekenen met breuken/negatieve getallen
wetenschappelijke notatie
Lesplan met 47 lessen
FOUTLOOS REKENEN - PERIODE 1 - SCHOOLJAAR 25/26 (wordt nog bewerkt)
Dit lesplan omvat alle lessen van Foutloos rekenen voor periode 1Onder het kopje aanvullende documenten vind je alle documenten die je gedurende periode 1 nodig hebt. De links naar de Jotforms voor verwerking van de tussenmetingen vind je onder iedere paragraaf. Naast de lessen vind je de leerdoelen van de les.
GesRekenen+1Middelbare schoolvmbo, mavo, havo, vwoLeerjaar 1,2
aANVULLENDE DOCUMENTEN
iNTRODUCTIELES
1.1 OPTELLEN MET GEHELE EN KOMMAGETALLEN
Leerdoelen 1. Ik kan het recept voor het optellen met hele getallen benoemen (R). 2. Ik kan het recept voor het optellen met hele getallen nauwkeurig opschrijven (T1). 3. Ik kan het recept voor optellen met hele getallen correct toepassen (T1).
Lesplan met 3 lessen
Hoe werk je het beste met AI?
Deze lessenreeks gaat in op vragen als 'Hoe werkt (generatieve) AI?', 'Hoe krijg je het beste antwoord op je vraag?' en 'Wat kan er mis gaan met (generatieve) AI?Opbouw van de lessenserieDeel 1 gaat in op hoe een (generatieve) AI zoals ChatGPT werkt. Leerlingen doorlopen zelf de stappen van een simpel algoritme. In deel 2 gaan leerlingen aan de slag met het goed formuleren van hun prompts.In deel 3 worden de gevaren van AI belicht en wordt er gekeken naar ethiek. Gebruik van de lessenserieDe drie lessen kunnen worden gegeven als lessenserie, maar ook als losse lessen.
InformaticaInformatiekunde+8Middelbare schoolhavo, vwoLeerjaar 1-6
Deel 1 - hoe werkt het?
Deel 2 - prompting
Deel 3 - gevaren en ethiek
Lesplan met 12 lessen
Themaweek 24-25 Gezondheid
BurgerschapMentorles+1PraktijkonderwijsLeerjaar 1-5
maandag - Fysieke gezondheid - theoretische les
maandag - Fysieke gezondheid - praktische les
dinsdag - mentale gezondheid - theoretische les
Lesplan met 10 lessen
Hoe zat het ook alweer?
Een aantal lessen waarin met de leerlingen een aantal reken en wiskundezaken worden herhaald. De lessen kunnen gebruikt worden om deze onderwerpen weer onder de aandacht te brengen. En om te zien wat ze wel of nog niet weten.
Tot de Macht WeetjesWiskundeMiddelbare schoolvmbo, mavo, havo, vwoLeerjaar 1-4
Rekenregels/-volgorde
rekenen met breuken/negatieve getallen
wetenschappelijke notatie
Lesplan met 4 lessen
Ruimtemeetkunde lj1 test
Dit lesplan gaat over het volgende leerdoel: Ik kan werken met de eigenschappen van ruimtefiguren 1.1: Ik kan de wiskundige ruimtefiguren herkennen en benoemen 1.2: Ik kan een grensvlak benoemen 1.3: Ik kan de vorm van de grensvlakken van een ruimtefiguur benoemen 1.4: Ik kan een hoekpunt benoemen 1.5: Ik kan een ribbe benoemen 1.6: Ik kan de uitslag van een kubus/balk tekenen
WiskundeMiddelbare schoolvmbo, mavoLeerjaar 1
Les 1:
De leerlingen hebben bij rekenen en op de basisschool al kennis gemaakt met ruimtefiguren. Bij deze les wordt deze kennis herhaald en ingezoomd op een kubus, balk en piramide.Leerdoel 1: Ik kan werken met de eigenschappen van ruimtefiguren 1.1: Ik kan de wiskundige ruimtefiguren herkennen en benoemen 1.2: Ik kan een grensvlak benoemen 1.3: Ik kan de vorm van de grensvlakken van een ruimtefiguur benoemen 1.4: Ik kan een hoekpunt benoemen 1.5: Ik kan een ribbe benoemen
Les 2:
Deze les gaan de leerlingen aan de slag met tumtums, sateprikkers en cocktailprikkers. Hiermee gaan zij een kubus, balk en piramide namaken. Op deze manier krijgen zij inzicht over het aantal ribben en hoekpunten van deze figuren. Leerdoel 1: Ik kan werken met de eigenschappen van ruimtefiguren 1.1: Ik kan de wiskundige ruimtefiguren herkennen en benoemen 1.4: Ik kan een hoekpunt benoemen1.5: Ik kan een ribbe benoemen
Les 3
De leerlingen hebben bij rekenen en op de basisschool al kennis gemaakt met ruimtefiguren. Bij deze les wordt deze kennis herhaald en ingezoomd op een kegel, cilinder en bol.Leerdoel 1: Ik kan werken met de eigenschappen van ruimtefiguren 1.1: Ik kan de wiskundige ruimtefiguren herkennen en benoemen 1.2: Ik kan een grensvlak benoemen 1.3: Ik kan de vorm van de grensvlakken van een ruimtefiguur benoemen 1.4: Ik kan een hoekpunt benoemen 1.5: Ik kan een ribbe benoemen
Lesplan met 3 lessen
Hoe werk je het beste met AI?
Deze lessenreeks gaat in op vragen als 'Hoe werkt (generatieve) AI?', 'Hoe krijg je het beste antwoord op je vraag?' en 'Wat kan er mis gaan met (generatieve) AI?Opbouw van de lessenserieDeel 1 gaat in op hoe een (generatieve) AI zoals ChatGPT werkt. Leerlingen doorlopen zelf de stappen van een simpel algoritme. In deel 2 gaan leerlingen aan de slag met het goed formuleren van hun prompts.In deel 3 worden de gevaren van AI belicht en wordt er gekeken naar ethiek. Gebruik van de lessenserieDe drie lessen kunnen worden gegeven als lessenserie, maar ook als losse lessen.
InformaticaInformatiekunde+8Middelbare schoolhavo, vwoLeerjaar 1-6
Deel 1 - hoe werkt het?
Deel 2 - prompting
Deel 3 - gevaren en ethiek
Lesplan met 6 lessen
Hoofdstuk 8 Symmetrie
Wat leer je?Werken met symmetrie. LijnsymmetrieSymmetrie in vlakke figurenSpiegelenSchuifsymmetrie en patronen
NederlandsWiskundeMiddelbare schoolvmbo bLeerjaar 1
Lesplan met 12 lessen
Rekenen
Een grote herhaling voor rekenen Mavo leerjaar 3 en 4
RekenenWiskundeMiddelbare schoolvmbo, mavo, havoLeerjaar 1-4
Herhaling rekenen
diverse extra rekenonderwerpen
toetsen
Lesplan met 2 lessen
Lesplan wiskunde vmbo basis 4 hoofdstuk 1 2025-2026
In dit lesplan staan de lessen wiskunde uit de methode moderne wiskunde editie 13Hieronder staan de lessen van hoofdstuk 1: statistiek.Les 1: Voorkennis en diagrammenLes 2: gemiddelde en frequentietabelLes 3: schematische tekeningLes 4: boomdiagrammen
WiskundeMiddelbare schoolvmbo bLeerjaar 4
Les 1: Voorkennis en diagrammen
Leerdoel: Ik kan rekenen met een cirkeldiagram en kan diagrammen aflezen en maken.
Les 2: gemiddelde en frequentietabel
Leerdoel:Ik kan het gemiddelde bij een frequentietabel berekenen
Lesplan met 4 lessen
Ruimtemeetkunde lj1 test
Dit lesplan gaat over het volgende leerdoel: Ik kan werken met de eigenschappen van ruimtefiguren 1.1: Ik kan de wiskundige ruimtefiguren herkennen en benoemen 1.2: Ik kan een grensvlak benoemen 1.3: Ik kan de vorm van de grensvlakken van een ruimtefiguur benoemen 1.4: Ik kan een hoekpunt benoemen 1.5: Ik kan een ribbe benoemen 1.6: Ik kan de uitslag van een kubus/balk tekenen
WiskundeMiddelbare schoolvmbo, mavoLeerjaar 1
Les 1:
De leerlingen hebben bij rekenen en op de basisschool al kennis gemaakt met ruimtefiguren. Bij deze les wordt deze kennis herhaald en ingezoomd op een kubus, balk en piramide.Leerdoel 1: Ik kan werken met de eigenschappen van ruimtefiguren 1.1: Ik kan de wiskundige ruimtefiguren herkennen en benoemen 1.2: Ik kan een grensvlak benoemen 1.3: Ik kan de vorm van de grensvlakken van een ruimtefiguur benoemen 1.4: Ik kan een hoekpunt benoemen 1.5: Ik kan een ribbe benoemen
Les 2:
Deze les gaan de leerlingen aan de slag met tumtums, sateprikkers en cocktailprikkers. Hiermee gaan zij een kubus, balk en piramide namaken. Op deze manier krijgen zij inzicht over het aantal ribben en hoekpunten van deze figuren. Leerdoel 1: Ik kan werken met de eigenschappen van ruimtefiguren 1.1: Ik kan de wiskundige ruimtefiguren herkennen en benoemen 1.4: Ik kan een hoekpunt benoemen1.5: Ik kan een ribbe benoemen
Les 3
De leerlingen hebben bij rekenen en op de basisschool al kennis gemaakt met ruimtefiguren. Bij deze les wordt deze kennis herhaald en ingezoomd op een kegel, cilinder en bol.Leerdoel 1: Ik kan werken met de eigenschappen van ruimtefiguren 1.1: Ik kan de wiskundige ruimtefiguren herkennen en benoemen 1.2: Ik kan een grensvlak benoemen 1.3: Ik kan de vorm van de grensvlakken van een ruimtefiguur benoemen 1.4: Ik kan een hoekpunt benoemen 1.5: Ik kan een ribbe benoemen
Lesplan met 47 lessen
FOUTLOOS REKENEN - PERIODE 1 - SCHOOLJAAR 25/26 (wordt nog bewerkt)
Dit lesplan omvat alle lessen van Foutloos rekenen voor periode 1Onder het kopje aanvullende documenten vind je alle documenten die je gedurende periode 1 nodig hebt. De links naar de Jotforms voor verwerking van de tussenmetingen vind je onder iedere paragraaf. Naast de lessen vind je de leerdoelen van de les.
GesRekenen+1Middelbare schoolvmbo, mavo, havo, vwoLeerjaar 1,2
aANVULLENDE DOCUMENTEN
iNTRODUCTIELES
1.1 OPTELLEN MET GEHELE EN KOMMAGETALLEN
Leerdoelen 1. Ik kan het recept voor het optellen met hele getallen benoemen (R). 2. Ik kan het recept voor het optellen met hele getallen nauwkeurig opschrijven (T1). 3. Ik kan het recept voor optellen met hele getallen correct toepassen (T1).
Lesplan met 12 lessen
Rekenen
Een grote herhaling voor rekenen Mavo leerjaar 3 en 4
RekenenWiskundeMiddelbare schoolvmbo, mavo, havoLeerjaar 1-4
Herhaling rekenen
diverse extra rekenonderwerpen
toetsen
Lesplan met 3 lessen
Hoe werk je het beste met AI?
Deze lessenreeks gaat in op vragen als 'Hoe werkt (generatieve) AI?', 'Hoe krijg je het beste antwoord op je vraag?' en 'Wat kan er mis gaan met (generatieve) AI?Opbouw van de lessenserieDeel 1 gaat in op hoe een (generatieve) AI zoals ChatGPT werkt. Leerlingen doorlopen zelf de stappen van een simpel algoritme. In deel 2 gaan leerlingen aan de slag met het goed formuleren van hun prompts.In deel 3 worden de gevaren van AI belicht en wordt er gekeken naar ethiek. Gebruik van de lessenserieDe drie lessen kunnen worden gegeven als lessenserie, maar ook als losse lessen.
InformaticaInformatiekunde+8Middelbare schoolhavo, vwoLeerjaar 1-6
Deel 1 - hoe werkt het?
Deel 2 - prompting
Deel 3 - gevaren en ethiek
Lesplan met 3 lessen
Hoe werk je het beste met AI?
Deze lessenreeks gaat in op vragen als 'Hoe werkt (generatieve) AI?', 'Hoe krijg je het beste antwoord op je vraag?' en 'Wat kan er mis gaan met (generatieve) AI?Opbouw van de lessenserieDeel 1 gaat in op hoe een (generatieve) AI zoals ChatGPT werkt. Leerlingen doorlopen zelf de stappen van een simpel algoritme. In deel 2 gaan leerlingen aan de slag met het goed formuleren van hun prompts.In deel 3 worden de gevaren van AI belicht en wordt er gekeken naar ethiek. Gebruik van de lessenserieDe drie lessen kunnen worden gegeven als lessenserie, maar ook als losse lessen.
InformaticaInformatiekunde+8Middelbare schoolhavo, vwoLeerjaar 1-6
Deel 1 - hoe werkt het?
Deel 2 - prompting
Deel 3 - gevaren en ethiek
Lesplan met 12 lessen
METEN EN MEETKUNDE
RekenenWiskundePraktijkonderwijsMiddelbare schoolvmbo, mavoLeerjaar 1,4
LES 1: LENGTEMATEN
les 2: Meetinstrumenten
Materialen: - rolmaat - liniaal - meetlint - duimstok
les 3: meetinstrumenten gebruiken
Materialen:- rolmaat- liniaal- meetlint- duimstok
Lesplan met 47 lessen
FOUTLOOS REKENEN - PERIODE 1 - SCHOOLJAAR 25/26 (wordt nog bewerkt)
Dit lesplan omvat alle lessen van Foutloos rekenen voor periode 1Onder het kopje aanvullende documenten vind je alle documenten die je gedurende periode 1 nodig hebt. De links naar de Jotforms voor verwerking van de tussenmetingen vind je onder iedere paragraaf. Naast de lessen vind je de leerdoelen van de les.
GesRekenen+1Middelbare schoolvmbo, mavo, havo, vwoLeerjaar 1,2
aANVULLENDE DOCUMENTEN
iNTRODUCTIELES
Lesplan met 47 lessen
FOUTLOOS REKENEN - PERIODE 1 - SCHOOLJAAR 25/26
Dit lesplan omvat alle lessen van Foutloos rekenen voor periode 1Onder het kopje aanvullende documenten vind je alle documenten die je gedurende periode 1 nodig hebt. De links naar de Jotforms voor verwerking van de tussenmetingen vind je onder iedere paragraaf. Naast de lessen vind je de leerdoelen van de les.
RekenenWiskundeMiddelbare schoolvmbo b, k, mavo, havo, vwoLeerjaar 1
aANVULLENDE DOCUMENTEN
iNTRODUCTIELES
1.1 OPTELLEN MET GEHELE EN KOMMAGETALLEN
Leerdoelen 1. Ik kan het recept voor het optellen met hele getallen benoemen (R). 2. Ik kan het recept voor het optellen met hele getallen nauwkeurig opschrijven (T1). 3. Ik kan het recept voor optellen met hele getallen correct toepassen (T1).
Lesplan met 47 lessen
FOUTLOOS REKENEN - PERIODE 1 - SCHOOLJAAR 25/26 (wordt nog bewerkt)
Dit lesplan omvat alle lessen van Foutloos rekenen voor periode 1Onder het kopje aanvullende documenten vind je alle documenten die je gedurende periode 1 nodig hebt. De links naar de Jotforms voor verwerking van de tussenmetingen vind je onder iedere paragraaf. Naast de lessen vind je de leerdoelen van de les.
GesRekenen+1Middelbare schoolvmbo, mavo, havo, vwoLeerjaar 1,2
aANVULLENDE DOCUMENTEN
iNTRODUCTIELES
1.1 OPTELLEN MET GEHELE EN KOMMAGETALLEN
Leerdoelen 1. Ik kan het recept voor het optellen met hele getallen benoemen (R). 2. Ik kan het recept voor het optellen met hele getallen nauwkeurig opschrijven (T1). 3. Ik kan het recept voor optellen met hele getallen correct toepassen (T1).
Lesplan met 12 lessen
Nu rekenen - Meten en Meetkunde
Lesplan periode 4 les 1: lengtematenles 2: meetinstrumentenles 3: meetinstrumenten gebruikenles 4: omzetten lengte maten cm - mmles 5: lengtematen omrekenenles 6: lengtematen optellenles 7: omtrekles 8: oppervlakte
RekenenWiskundePraktijkonderwijsMiddelbare schoolvmbo, mavoLeerjaar 1,3,4
LES 1: LENGTEMATEN
les 2: Meetinstrumenten
Materialen: - rolmaat - liniaal - meetlint - duimstok
les 3: meetinstrumenten gebruiken
Materialen:- rolmaat- liniaal- meetlint- duimstok
Lesplan met 3 lessen
Hoe werk je het beste met AI?
Deze lessenreeks gaat in op vragen als 'Hoe werkt (generatieve) AI?', 'Hoe krijg je het beste antwoord op je vraag?' en 'Wat kan er mis gaan met (generatieve) AI?Opbouw van de lessenserieDeel 1 gaat in op hoe een (generatieve) AI zoals ChatGPT werkt. Leerlingen doorlopen zelf de stappen van een simpel algoritme. In deel 2 gaan leerlingen aan de slag met het goed formuleren van hun prompts.In deel 3 worden de gevaren van AI belicht en wordt er gekeken naar ethiek. Gebruik van de lessenserieDe drie lessen kunnen worden gegeven als lessenserie, maar ook als losse lessen.
InformaticaInformatiekunde+8Middelbare schoolhavo, vwoLeerjaar 1-6
Deel 1 - hoe werkt het?
Deel 2 - prompting
Deel 3 - gevaren en ethiek
Lesplan met 12 lessen
Meetkunde
Herhalingslessen meetkunde.
WiskundeMiddelbare schoolvmbo, mavo, havo, vwoLeerjaar 1,2,4
Lijnen en hoeken
Meten
vlakke figuren
Lesplan met 12 lessen
METEN EN MEETKUNDE
RekenenWiskundePraktijkonderwijsMiddelbare schoolvmbo, mavoLeerjaar 1,4
LES 1: LENGTEMATEN
les 2: Meetinstrumenten
Materialen: - rolmaat - liniaal - meetlint - duimstok
les 3: meetinstrumenten gebruiken
Materialen:- rolmaat- liniaal- meetlint- duimstok
Lesplan met 8 lessen
Lesplan wiskunde vmbo basis 4 hoofdstuk 6 & 8 Periode3
In dit lesplan staan de lessen wiskunde uit de methode moderne wiskunde editie 13 Hieronder staan de lessen van hoofdstuk 6: HOEKEN EN SYMMETRIEH6 6.1 : LijnsymmetrieH6 6.2: Hoeken (gestrekte + volle hoek)H6 6.3: DriehoekenH6 6.4: VierhoekenHieronder staan de lessen van hoofdstuk 8: METEN EN KIJKENH8 8.1 : KijklijnenH8 8.2: AanzichtenH8 8.3: HoogtelijnenH8 8.4: Afstand en schaalH8 8.5: Schaaltekeningen
WiskundeMiddelbare schoolvmbo bLeerjaar 4
H6 6.1 lijnsymmetrie
Leerdoel:- Ik kan bepalen of een figuur lijnsymmetrisch is- Ik kan een figuur lijnsymmetrisch maken
H6 6.2 hoeken
Leerdoel: - Ik kan hoeken berekenen die samen een gestrekte en een volle hoek zijn
H6 6.3 driehoeken
Leerdoel: - Ik kan hoeken berekenen in een driehoek- Ik weet wat gelijkbenige-, gelijkzijdige- en rechthoekige driehoeken zijn
Lesplan met 47 lessen
FOUTLOOS REKENEN - PERIODE 1 - SCHOOLJAAR 25/26 (wordt nog bewerkt)
Dit lesplan omvat alle lessen van Foutloos rekenen voor periode 1Onder het kopje aanvullende documenten vind je alle documenten die je gedurende periode 1 nodig hebt. De links naar de Jotforms voor verwerking van de tussenmetingen vind je onder iedere paragraaf. Naast de lessen vind je de leerdoelen van de les.
GesRekenen+1Middelbare schoolvmbo, mavo, havo, vwoLeerjaar 1,2
aANVULLENDE DOCUMENTEN
iNTRODUCTIELES
1.1 OPTELLEN MET GEHELE EN KOMMAGETALLEN
Leerdoelen 1. Ik kan het recept voor het optellen met hele getallen benoemen (R). 2. Ik kan het recept voor het optellen met hele getallen nauwkeurig opschrijven (T1). 3. Ik kan het recept voor optellen met hele getallen correct toepassen (T1).
Lesplan met 3 lessen
Hoe werk je het beste met AI?
Deze lessenreeks gaat in op vragen als 'Hoe werkt (generatieve) AI?', 'Hoe krijg je het beste antwoord op je vraag?' en 'Wat kan er mis gaan met (generatieve) AI?Opbouw van de lessenserieDeel 1 gaat in op hoe een (generatieve) AI zoals ChatGPT werkt. Leerlingen doorlopen zelf de stappen van een simpel algoritme. In deel 2 gaan leerlingen aan de slag met het goed formuleren van hun prompts.In deel 3 worden de gevaren van AI belicht en wordt er gekeken naar ethiek. Gebruik van de lessenserieDe drie lessen kunnen worden gegeven als lessenserie, maar ook als losse lessen.
InformaticaInformatiekunde+8Middelbare schoolhavo, vwoLeerjaar 1-6
Deel 1 - hoe werkt het?
Deel 2 - prompting
Deel 3 - gevaren en ethiek
LessonUp
Algemene voorwaardenPrivacy StatementCookie StatementContact
Nederlands